Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Mu rrit motra, mu bë burrë”, Luana tallet me Marinën

Postuar: 17/05/2018 - 21:04

Luana Vjollca ka postuar një foto me Marinën, ku të dyja shihen në bregdet. Të veshura seksi dhe duke shijuar ditëlindjen e Marinës, Luana shoqëron foton me shkrimin: “Mu rrit motra mu be burre”. Kjo sigurisht është thënë në kontekst shakaje, duke ditur që motrat kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën. Duket Marina ka zgjedhur të festojë ditëlindjen me familjen, pa zhurmë dhe festime.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 3

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2018 - 11:15

Ajo është një nga njerëzit më të famshëm në planet. Por duket se një karrierë në botën e muzikës nuk është e mjaftueshme për Queen Bey e cila thuhet se ka blerë një kishë në New Orleans.

Postuar: 21/05/2018 - 08:39

Sokol Balla është një ndër gazetarët më të suksesshëm në media. Por padyshim që askush nuk e njeh vëllain e tij më të vogël.

Postuar: 21/05/2018 - 08:28

Gugu është një ndër këngëtaret më të komentuara në media për shkak të deklaratave të saj. Ndërsa pak ditë më parë ajo bëri me dije për fansat se është në pritje të ëmbël.

Postuar: 21/05/2018 - 07:21

Me rolin e tij si “Bamsi”, në serialin super të ndjekur “Ertugrul”, aktori turk Nurettin Sönmez është kthyer në një nga të preferuarit e publikut.

Postuar: 20/05/2018 - 22:34

Moderatori i njohur Rudi Hizmo, ka hapur zemrën dhe ka rrëfyer për herë të parë publikisht tërheqjen që ka ndaj deputetes demokrate Grida Duma.

Postuar: 20/05/2018 - 21:48

Ditën e djeshme, miliona njerëz nga e gjithë bota ndoqën ceremoninë e martesës së Princit Harry dhe Meghan Markle.

Postuar: 20/05/2018 - 20:54

Foto e zhveshur në dush. Poza seksi dhe provokuese me një trup përrallor.