BREAKING NEWS

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me paralajmërimin ‘bombë’ për Sali Berishën: Tani jetojmë vetëm për të parë fundin tënd! (VIDEO)

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me
x
BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Gossip

“Mua do më shohësh në ëndërr gjithmonë”/ Çimi me Stelën shkëmbejnë puthje, xhindoset Lindita dhe nuk lë gjë pa nxjerrë: S’jam bërë për keq unë çuno! (REPLIKAT)

“Mua do më shohësh në ëndërr

Stela dhe Çimi u shprehën dje në emisionin ‘Përputhen+40’ se janë për njëri-tjetrin dhe shkëmbyen një puthje. Lindita u zemërua nga puthja që i dhuroi Çimi Stelës dhe tha se ai do e ketë në ëndërr gjithmonë. Lindita paralajmëroi se raporti i tyre do të ndryshojë kur të përfundojë programi.

Lindita: E shikon loja që u vërtetua.

“Mua do më shohësh në ëndërr

Çimi: Na vjen keq që kemi dhënë ndonjë puthje në privat dhe fshehurazi. Këtu të gjykojnë. E dinë të gjitha që pëlqimi im ka qenë shumë për Stelën. Më vjen keq për Linditën, shumë respekt.

Lindita: S’jam bërë për keq çuno, mua do më kesh në ëndërr gjithmonë. Nuk gënjej, e vërtetove puthjen që keni dhënë.

Stela: Pse na e prish momentin, qetësohu.

Lindita: O Stela, mos më ngatërro me ndonjë që je mësuar, mos të duket vetja super. Do e shihni kur të mbarojë programi se si do të shkojë raporti i tyre.

“Mua do më shohësh në ëndërr

Më të lexuarat