BREAKING NEWS

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të infektuar, ja si paraqitet sot situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të
x

Gossip

“Mua më ka munguar babai e ty mos të mungoftë asgjë”, reperi i njohur shqiptar i prek të gjithë me dedikimin emocionues që i bën të birit të sapolindur (FOTO)

“Mua më ka munguar babai e ty mos të mungoftë

Reperi Gold Ag u bë baba në 28 nëntor dhe djalin e tij e pagëzoi me emrin Gueril. Pas lindjes së vogëlushit, reperi publikoi një foto shumë të ëmbël në të cilën shihej dora e tij përballë asaj të djalit.

Ndërkohë ditën e sotme ai ka postuar një tjetër foto në të cilën dallohet duke mbajtur në dorë karrocën e djalit. Ai ka falenderuar sërish bashkëshorten për këtë dhuratë që i bëri dhe i ka dedikuar disa fjalë shumë emocionuese të birit. Gold Ag shkruan se ai vetë u rrit pa baba, por për të birin e tij do të sigurohet që të mos i mungojë asgjë në jetë.

“Faleminderit Zot për këtë dhuratë, faleminderit të gjithëve për urimet e shumta që mi keni dërguar për lindjen e djalit, ua kthefsha për të mira e për gëzime. Faleminderit nusja jeme Ermira Shkodra, faleminderit për kujdesin gjinekologe Dardane Ukella Lleshi që e pate nga fillimi deri në fund. Faleminderit shumë doktor Selman Demolli për respektin e kujdesin e lindjes, faleminderit nga zemra motër e nderume Time Kadrijaj për angazhimin tënd dhe kujdesin për nusen e djalin. Mos e harrofsha asnjë të mirë nga ju e për të mira ua kthefsha. Zot faleminderit që na gëzove, Gueril ti m’bane babë e unë do të rris ashtu siç i ka hije një prindi, u rritsh pranë meje se mua m’ka munguar baba e ty mos të mungoftë asgjë në këtë jetë. Zoti im jepi shëndet, dije e le të jetë i hajrit për atdhe e fe. 30.11.2020”, shkruan reperi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

Më të lexuarat