Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

‘’Mund ta bësh diku tjetër atë gjë’’, aktorja lë nam në mes të plazhit me veprimin e saj (Foto)

Postuar: 20/03/2019 - 07:51

Modelja dhe aktorja amerikane Charlotte McKinney është bërë kryefjala e mediave rozë së fundmi, kurse fotot e saj janë bërë virale në rrjet.
 
Kjo ka ndodhur, pasi ajo kishte veshur bikini, të cilat ishin shumë të vogla për format e saj trupore. Kaq është dashur dhe fotot e Charlotte McKinney ‘’të çmendin’’ gjithë meshkujt që i shikojnë.
 
26-vjeçarja është fotografuar në plazhet duke pushuar dhe mund të thuhet se në fotot e saj ka shumë pak vend për imagjinatë. Ajo ka qenë pjesë e serialit Baywatch me rolin e Julias.
 
Charlotte McKinney është cilësuar gjithashtu si një bionde fatale dhe se nuk është hera e parë që ajo bëhet kryefjala e mediave rozë prej fotove të saj provokuese.
 
Ndërsa në një foto modelja dhe aktorja shfaqet duke parë në mes të plazhit disa bikini, të cilat i ka hapur në shezllonin ku ajo është ulur. Veprimi i saj është komentuar shumë në rrjet, kurse mediat ndërkombëtare kanë shkruar :
 
Mund ta bësh diku tjetër atë gjë.’’

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/04/2019 - 22:35

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Pan’ në Tv Klan.

Postuar: 22/04/2019 - 21:21

Aktori i famshëm turk Kivanç Tatlitug së shpejti do të vizitojë Shqipërinë dhe këtë e bëri të dit

Postuar: 22/04/2019 - 19:44

 Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë

Postuar: 22/04/2019 - 19:40

Suksesi i shqiptarëve në botë, po rritet çdo ditë e më shumë.

Postuar: 22/04/2019 - 18:26

 E gjithë bota e di dashurinë që Princ Harry ka për Afrikën dhe duket se këtë dashuri ia ka

Postuar: 22/04/2019 - 17:28

Tashmë prej disa kohësh në media po përflitet për ndarjen e moderatores Arbana Osmani nga Ardit K

Postuar: 22/04/2019 - 15:17

Dje në “E diell” ka qenë e ftuar Soni Malaj, e cila veç të tjerash tregoi dhe për kon