Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Mund të kushtojë më shumë se makina juaj, çmimi marramendës i xhupit të Marinës

Postuar: 11/01/2019 - 13:03

Marina Vjollca është një ndër femrat, që shpesh herë bëhet kryefjala e mediave rozë.
 
Herë për lidhjen e saj me reperin Getoar Selimi dhe herë për veshjet e saj.
 
Këtë herë, Marina është vënë në qendër të vëmendjes, për shkak të një xhupi ose e thënë më sakt për shkak të çmimit të tij.
 
Xhupi kushton plot 6845 euro, shifër kjo që është publikuar nga faqa “What they wearin” në Instagram.
 
Ndërsa disa ditë më parë moderatorja u vu  në qendër të vëmendjes për shkak të syzeve që kushtonin jo pak.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/01/2019 - 22:59

Sfida më e re që po qarkullon në rrjetet sociale ’10 vite më parë’ ka bërë që moderatorja Roza Lati, ta përfshijë në emisionin e saj ‘Why Not’.

Postuar: 20/01/2019 - 22:18

Jona Spahiu është konsideruar si një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar, por tanimë pas

Postuar: 20/01/2019 - 21:51

Prej disa muajsh është përfolur shumë një romancë e mundshme mes DJ-it të njohur Sardi dhe modera

Postuar: 20/01/2019 - 21:28

Kënga "Të ka lali shpirt" e Silva Gunbardhit dhe Dafit numëron sot 444 milionë klikime

Postuar: 20/01/2019 - 20:42

Këngëtarja dhe fotomodelja shqiptare e cila është e martuar me nipin e Enver Hoxhës, nënë e një v

Postuar: 20/01/2019 - 20:22

Aktori shumë i dashur për publikun, Gentian Zenelaj ishte i ftuar së fundmi në "Mos i fol sh

Postuar: 20/01/2019 - 20:08

Qëkurse u shfaq në spektaklin e humorit “Portokalli” në rolin e Kimikatit, Olsi Bylyk