BREAKING NEWS

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr masat e reja për të kufizuar përhapjen e Covid, mbyllen universitetet dhe konviktet, ja çfarë pritet të ndodhë me baret dhe restorantet në Shqipëri

NJOFTIM I RËNDËSISHËM / Komiteti Teknik i Ekspertëve nxjerr
x

Gossip

“Mund të të ofroj seks të mirë dhe...”, konkurrenti vë në siklet Fjorelën e ‘Përputhen’: Të intereson leku...

“Mund të të ofroj seks të mirë dhe...”,

Në puntatën e djeshme  të "Përputhen", Berati e pyeti Fjorelën a është materialiste sepse ai mund t’i ofrojë vetëm kohën e tij dhe një seks të mirë. Fjorela u përgjigj se dëshiron që t’i ketë të gjitha, pasi nuk i mungon asgjë. Berati: Sa materialiste je, sepse unë mund të ofroj si mashkull një jetë modeste, kohën time dhe një seks të mirë

Fjorela: Shiko tani të them që nuk më pëlqen që mashkulli ta mbështesë femrën e tij në rrugëtimin e saj, është e kotë të them.

Berati: Je femër që nuk të intereson leku?

Fjorela: Po tani një njeri që nuk ka gjë në vijë nuk e shikoj.

Berati: Për shembull ty të intereson më shumë dashuria, respekti apo koha e një personi?

Fjorela: Dëshiroj t’i kem të gjitha, çfarë më mungon që të mos i kem të gjitha.