BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Shtyhet procesi gjyqësor për inceneratorin e Elbasanit

Çfarë ndodhi? Shtyhet procesi gjyqësor për inceneratorin e
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga kati i katërt, zbardhen detajet e para

EMRI/ Ngjarje e rëndë në spitalin e Gramshit, pacienti hidhet nga
x
BREAKING NEWS

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja çfarë po ndodh në selinë blu

30 minuta para seancës, Berisha bën lëvizjen e papritur, ja
x
BREAKING NEWS

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon Partinë Socialiste: Nuk më lejojnë të...

“Akt kriminal”/ Ish-kryetari socialist i këtij qyteti denoncon
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x

Gossip

Mungoi mbrëmë në Big Brother, Kejvina e përjeton keq daljen dhe merr vendimin drastik

Mungoi mbrëmë në Big Brother, Kejvina e përjeton keq daljen

Të martën që lamë pas, Kejvina Kthella është eliminuar nga produksioni i “Big Brother Vip Albania” pas dhunës fizike ndaj Luizit.

Atë mbrëmje ajo nuk pranoi as të shkonte në studio pas daljes. Madje Kejvina deri më tani nuk ka pasur asnjë reagim.

Mbrëmjen e djeshme të gjithë prisnin që modelja të ishte e pranishme në Prime, por kjo gjë përsëri nuk ndodhi.

Ndërkohë që ditën e sotme, Kejvina është zhdukur nga të gjitha rrjetet sociale duke mbyllur çdo llogari të saj. Pas gjithë vrrullit të komenteve,

mesazheve dhe uljes së ndjekësve, duket se modelja nuk është në gjendjen e saj më të mirë psikologjike dhe emocionale.

Nga ana tjetër, deri Kejvina ende nuk ka bërë asnjë reagim apo dalje publike që pas ditës së martë dhe nuk dihet nese do e beje ndonjehere.