BREAKING NEWS

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet
x

Gossip

Na befasoi me pamjen vetëm disa ditë pasi lindi djalin, Arbana Osmani tregon ‘sekretin’ për të gjitha femrat

Na befasoi me pamjen vetëm disa ditë pasi lindi djalin, Arbana Osmani

Pak ditë më parë, moderatorja shumë e dashur për publikun Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bënë prindër të një djali.

Arbana solli në jetë bebushin që e pagëzuan me emrin, Dielli.

Tashmë rutina e Arbanës ka ndryshuar pasi i duhet të kujdeset për  të voglin e saj dhe me postimet  në Instagram na zbulon se i mbetet shumë pak kohë për veten. Mirëpo siç duket fansat nuk e kanë lënë rehat dhe e kanë pyetur se si ka arritur të mbajë një peshë konstante. Në postimet e fundit Arbana ka zgjedhur të tregojë hapat që ka ndjekur me përpikmëi nga mjeku i saj duke shtuar vetëm 3 kilogram pas shtatzënisë.

Ja postimet e saj:

Na befasoi me pamjen vetëm disa ditë pasi lindi djalin, Arbana OsmaniNa befasoi me pamjen vetëm disa ditë pasi lindi djalin, Arbana Osmani

Na befasoi me pamjen vetëm disa ditë pasi lindi djalin, Arbana OsmaniNa befasoi me pamjen vetëm disa ditë pasi lindi djalin, Arbana Osmani

Më të lexuarat