Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Na bëri krenarë! Shqiptarja hyn në listën e 12 femrave më seksi në botë (FOTO)

Postuar: 11/10/2018 - 11:54

Ajo i ka bërë të gjithë për vete me paraqitjet e saj në sfilatat e fundit të veshjeve intime për Victoria’s Secret. Bëhet fjalë për modelen me origjinë shqiptare Tika Camaj, e cila po na bënë gjithmonë e më shumë krenarë.

Ajo tashmë është hyrja më e re në klasifikimin e femrave më seksi të planetit.

Klasifikimi është bërë nga Wap Mag me 12 femrat më të bukura.

Kujtojmë që dikur Tika ka praktikuar artet marciale dhe ka qenë kampione në Taekwondo.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/02/2019 - 23:46

Shën Valentini për balerinën Klaudia Pepa ishte goxha i ngrohtë, të paktën kështu tregohej nga vetë Klaudia nga foto që postoi në rrjetet sociale.
 

Postuar: 15/02/2019 - 16:53

Ajo po i përdor format e saj vrasëse për të promovuar linjën e saj të rrobabanjove prandaj 23 v

Postuar: 15/02/2019 - 15:24

Këngëtarja Rezarta Shkurta është mjaft aktive në rrjetet sociale, ndonëse prej kohësh nuk ka sjel

Postuar: 15/02/2019 - 11:41

Emina Cunmulaj është një prej modeleve më të njohura shqiptare, e cila ka arritur goxha famë edhe

Postuar: 15/02/2019 - 09:20

Është dashur të vinte dita e Shën Valentinit që më në fund Baby G të na prezantonte me partnerin