Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Gossip

Na bëri krenarë të gjithë me triumfimin e saj në Belgjikë dhe unazën me shqiponjë, Robert Aliaj fton shqiptarët të gjejnë detajin tjetër patriotik të Galës: Do të keni një dhuratë!

Na bëri krenarë të gjithë me triumfimin e saj në

Vajza e artistit Robert Aliaj i bëri krenarë gjithë shqiptarët duke rrëmbyer vendin e parë në “The Voice Kids” në Blegjikë.

Gala tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me stilin e saj të veçantë, por edhe me një detaj që bëri për vete shqiptarët.

Ajo mban në dorë një unazë me shqiponjë, e cila zgjoi krenarinë e çdokujt që e ndoqi këngëtaren në spektakël.

Mirëpo, duket se ky nuk është detaji i vetëm shqiptar që e lidh Galën me Shqipërinë. Më të fundit e ka zbuluar babai i saj, Roberti në një lidhje direkte nga Belgjika për ‘ABC e Mëngjesit’.

Kënga e saj e parë “Contagious”, e sapolançuar në bashkëpunim me emrin e label-it më të njohur ndërkombëtar, Universal Music ka një element shqiptar në tekstin e saj. Roberti ka ftuar të gjithë atdhetarët ta gjejnë në formën e një kuizi dhe ai që e gjen do të ketë mundësinë të fitojë një t-shirt me firmën e Galës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my single is now available on all platforms???? go stream?????????????

A post shared by gala ????????????????????? (@galaaliaj) on

Më të lexuarat