Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Na bëri ta xhelozojmë/Aurela Gaçe zbulon pamjet nga festa e ditëlindjes dhe surprizën e madhe që i bëri bashkëshorti (FOTO)

Postuar: 18/10/2018 - 14:39

Dy ditë më parë, këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Aurela Gaçe festoi ditëlindjen. Teksa ajo kishte menduar që këtë ditë të veçantë ta festonte vetëm me familjen, bashkëshorti i saj Skerdi kishte menduar diçka më të madhe.

Ai i organizoi Aurelës një festë madhështore ku të pranishëm ishin shumë kolegë e familjarë. Këngëtarja ka publikuar foto e video në profilin e saj në “Instagram”, ku zbulon surprizën e bukur që i ka bërë njeriu i saj i zemrës.

Në fshehtësi të plotë, Skerdi kishte mbledhur gjithë njerëzit e dashur të Aurelës dhe i kishte përgatitur një natë magjike.

Ndërkohë në një video të publikuar nga Aurela në “Instagram” shihet se si Skerdi së bashku me miqtë dhe familjarët janë fshehur dhe në momentin që këngëtarja ka mbërritur në lokal i kanë kënduar asaj këngën.

“Nuk kisha asnje plan per te festuar. Mendova te mbidheshim ne shtepi ne familja edhe kaq. Por Skerdi kishte plane te tjera--… ne oren 2 mbasdite ka filluar te organizoje gjithcka, edhe sa mire qe i kemi miq @geraldina_sposa qe marrin persiper ne momentin e fundit edhe zbukurimin e tavolines---- sic dine ata . . Telefonoi miqesine time te vjeter me te cilet kam shume vite qe ndaj shume ngjarje, bashkepunetoret e e grupin , familja po e po, e ne fshehtesi me surprizuan keshtu--------------. . Skerdi i ja del gjithmone te me gezoje❤. Ai e njeh shpirtin tim , di me detaje cfare me ben te gezohem, e di qe i dua njerezit . Ai e di dobesine time per zerin e Aleksander Gjokes dhe ashtu papritur e solli surprize . Ngaqe me njeh mire, mblodhi rreth meje njerez qe gezonin per mua . Edhe i ja doli--❤sepse une vetem keshtu dua te festoj, mes dashurise. Disa nga miqte e vjeter nuk arriten dot sepse gjithcka u organizua per pak ore…disa edhe nuk ka arritur ti lajmeroje per arsye hutimi-- ….por ditelindje te tjera na presin-- . Njerezit prane ,kane me shume vlere se cdo dhurate tjeter”, shkruan Aurela.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nuk kisha asnje plan per te festuar. Mendova te mbidheshim ne shtepi ne familja edhe kaq. Por Skerdi kishte plane te tjera--... ne oren 2 mbasdite ka filluar te organizoje gjithcka, edhe sa mire qe i kemi miq @geraldina_sposa qe marrin persiper ne momentin e fundit edhe zbukurimin e tavolines---- sic dine ata . . Telefonoi miqesine time te vjeter me te cilet kam shume vite qe ndaj shume ngjarje, bashkepunetoret e e grupin , familja po e po, e ne fshehtesi me surprizuan keshtu--------------. . Skerdi i ja del gjithmone te me gezoje❤. Ai e njeh shpirtin tim , di me detaje cfare me ben te gezohem, e di qe i dua njerezit . Ai e di dobesine time per zerin e Aleksander Gjokes dhe ashtu papritur e solli surprize . Ngaqe me njeh mire, mblodhi rreth meje njerez qe gezonin per mua . Edhe i ja doli--❤ sepse une vetem keshtu dua te festoj, mes dashurise. Disa nga miqte e vjeter nuk arriten dot sepse gjithcka u organizua per pak ore...disa edhe nuk ka arritur ti lajmeroje per arsye hutimi-- ....por ditelindje te tjera na presin-- . Njerezit prane ,kane me shume vlere se cdo dhurate tjeter.

A post shared by Faleminderit Zot (@aurelagaceofficial) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/04/2019 - 10:05

Aktori dhe regjisori i njohur, Andi Begolli, i ka dhënë fund beqarisë së tij duke u kurorëzuar me martesë me partneren prej shumë vitesh, Stelën.

Postuar: 22/04/2019 - 09:31

Jo vetëm të famshmet, por edhe meshkujt e njohur të ekranit kanë nisur tani që të postojnë foto n

Postuar: 22/04/2019 - 08:49

Vitin e kaluar çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila dhe Besi u bënë prindër për herë të pa

Postuar: 22/04/2019 - 08:12

E ftuar së fundmi në "Thumb", Fatma tregoi se Alfio është shumë romantik, i dërgon dhur

Postuar: 22/04/2019 - 07:23

Bes Kallaku tashmë nuk njihet vetëm si aktor, por edhe këngëtar pasi ka publikuar disa këngë që k

Postuar: 22/04/2019 - 07:16

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë me vajzë korrikun e vitit të kaluar, të cilën e quajtën

Postuar: 22/04/2019 - 07:13

Elvana Gjata i ka nisur fuqishëm koncertet, e kësaj here ka shkëlqyer në Zvicër.