Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Na bëri të fërkojmë sytë/ Bionde dhe me vetulla të holla, ja si dukej Jonida Maliqi 11 vite më parë (FOTO)

Postuar: 25/03/2019 - 13:13

Jonida Maliqi siç dihet në maj do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion me këngën "Ktheju Tokës". Ajo gjatë kësaj kohe ka qenë shumë aktive dhe ka publikuar vazhdimisht foto dhe video nga intervistat e ndryshme dhe nga klipi i këngës që u pëlqye shumë nga publiku.

Mirëpo, mëngjesin e sotme këngëtarja e njohur është bërë nostalgjike dhe ka publikuar disa video të vjetra ku shihet duke kënduar këngën “S’jam balad” së bashku me Rovena Dilon dhe Eugent Bushpepajn.

Kjo këngë është xhiruar në vitin 2008 dhe ajo që bie në sy është pamja shumë ndryshe e Jonidës. Ajo shfaqet me flokë të shkurtër dhe të lyer biond platin dhe me vetulla të holla, shumë më ndryshe nga sa jemi mësuar ta shikojmë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/04/2019 - 22:24

Këngëtarja Besa Kokëdhima, e njohur dhe si  vajza e kreut të ‘Zgjidhja’ Koço Kokëdhimës, është e ftuara e mbrëmjes së nesërme në emisionin ‘Xing me Ermalin’.
 

Postuar: 19/04/2019 - 22:06

Mediat greke, disa muaj më parë shkruan se shtëpia e këngëtarit të njohur grek, Lefteris Pantazis

Postuar: 19/04/2019 - 19:30

Pas publikimit të 'Homecoming', Michelle Obama ka një mesazh për Beyonce-n.

Postuar: 19/04/2019 - 15:40

Portieri i njohur është fotografuar nga paparaci duke bërë debat në mes të rrugës me partneren e

Postuar: 19/04/2019 - 14:53

Juristja e njohur Eni Çobani, mbetet prej vitesh një nga më të dashurat për publikun, për shkak t

Postuar: 19/04/2019 - 12:39

Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Princ Harry janë kthyer në çiftin më të komentuar të momentit

Postuar: 19/04/2019 - 12:22

Aktorja shumë e njohur e filmave "Atomic Blonde", "Mad Max", Charlize Theron