BREAKING NEWS

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!

Propozimi i papritur i Silva Binos: Të mbyllim sërish fundjavat!
x

Gossip

Na bëri të fërkojmë sytë/ Princeshë Elia Zaharia bën ndryshimin e madh në pamjen e saj dhe fansat nuk po e besojnë dot (FOTO)

Na bëri të fërkojmë sytë/ Princeshë Elia Zaharia

Princeshë Elia Zaharia Zogu është padyshim një nga femrat më elegante dhe sharmante shqiptare.

Elia gjithmonë ka rënë në sy për klasin dhe hijeshinë, pavarësisht se ka preferuar të shfaqet e thjeshtë në daljet e saj publike. Së fundmi princesha i ka habitur të gjithë me ndryshimin në pamje.

Na bëri të fërkojmë sytë/ Princeshë Elia Zaharia

 

 

Elia është shfaqur e grimuar në detaje, me flokët onde dhe shkëlqen e gjitha. Komplimentat nuk kanë munguar për princeshën.

Kujtojmë që muaj më parë Elia publikoi librin e saj me përralla, "Trëndafili i bardhë".

Na bëri të fërkojmë sytë/ Princeshë Elia Zaharia