Lajme të tjera
BREAKING NEWS

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama bën publik vendimin më të fundit të qeverisë dhe jep lajmin e mirë

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama
x

Gossip

“Na çave tr*pin me gjithë Sanremo, sikur shkove në Mars”, Alketa Vejsiu e suprizon me përgjigjen

“Na çave tr*pin me gjithë Sanremo, sikur shkove në

Alketa Vejsiu është padyshim një ndër moderatoret më të komentuara në Shqipëri, suksesi i të cilës tashmë ka thyer kufijtë e vendit tonë.

Mbrëmjen e djeshme, moderatorja shqiptare ishte e ftuar në emisionin italian "Porta a Porta", së bashku me Amadeusin, me të cilin postoi një video nga paskuintat.

Në këtë video Alketa vendosi t’i përgjigjet edhe komenteve të shumta nga fansat që e përgëzojnë për arritjen.

Mes komenteve, Alketa i është përgjigjur edhe një komentuesi që i shkruan:

“He se na cave trapin me gjith sanremo se e bone legjend sikur ke shku ne MARS”

Alketa ia kthen:

“E mo mire mbaje veten. Shiko beji ndonjerit tatoo SANREMOOO! Do te duket nje veper e bukur e do e duash dhe ti kete pjesmarrje”.

Më të lexuarat