BREAKING NEWS

"Njeri i rrallë, kishte gjakderdhje por...”, Floriana Garo rrëfen momentet e goditjes së Sali Berishës: Ishte e pabesueshme

"Njeri i rrallë, kishte gjakderdhje por...”, Floriana Garo
x
BREAKING NEWS

‘Armiqtë e Yuri Kim-it në Shqipëri’/ Gazetari i njohur zbulon emrat dhe prapaskenat, tregon përplasjet e qeverisë me ambasadën amerikane: Kjo është e pazakontë, që nuk kishte ndodhur kurrë më parë

‘Armiqtë e Yuri Kim-it në Shqipëri’/ Gazetari i
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga balotazhi, 'shuplaka' e fortë nga Alimehmeti: Do isha më i fortë se Këlliçi më 14 maj

U tërhoq nga balotazhi, 'shuplaka' e fortë nga Alimehmeti:
x
BREAKING NEWS

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës? Karamuço 'zbërthen' momentin e sulmit nga 31-vjeçari

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës?
x
BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x
BREAKING NEWS

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi zbardh detaje të forta: Autori ishte një i infiltruar, ja cili ishte qëllimi

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi
x
BREAKING NEWS

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e ministrisë së Jashtme dhe zbardh prapaskenat: Ja pse po largohet ambasadorja amerikane

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e
x

Gossip

"Na hape barkun me ...", Arjola Demiri nuk duron më, i kthen një përgjigje të ashpër ndjekëses dhe i tregon çfarë do i ndodhë: Do kesh shpërthime...

"Na hape barkun me ...", Arjola Demiri nuk duron më, i kthen

Si për jetën e saj personale, ashtu edhe për pamjen e jashtme, aktorja Arjola Demiri është një ndër më të komentuarat në mediat rozë e rrjetet sociale.

Edhe në Instagramin e saj ka shpeshherë ndjekës të pakënaqur dhe së fundmi Arjola nuk ka duruar ndaj një komentuesje.

“Na hapën barkun duke përdorur FaceApp nuk po i njohim më”, i shkruan komentuesja të cilës Arjola i kthehet:

“Shpresoj të bëheni më mirë nga barku zonjë, me FaceApp që është në xhiro do kesh shpërthime “dijarretike” gjithmonë”.

Kjo nuk është hera e parë që Arjola merr të tilla akuza. Madje pak ditë më parë ajo publikoi foto në të 20-tat e saj dhe mori një lum komentesh duke e akuzuar se në fak nuk është aktorja në foto, nisur edhe nga pamje të mëparshme të Arjola Demirit para ndërhyrjeve.

"Na hape barkun me ...", Arjola Demiri nuk duron më, i kthen