BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Gossip

Na ka gozhduar para ekranit për shumë vite, nuk do ta merrni me mend sa ka ndryshuar Gjino i filmit '14 vjeç dhëndër' (Foto)

Na ka gozhduar para ekranit për shumë vite, nuk do ta merrni me mend

Të gjithë jemi rritur me filmin shqiptar ‘14 vjeç dhëndër’, batutat e të cilit i mbajmë mend edhe sot.

Aktori që luajti rolin e Gjinos, quhet Admir Sorra. Sot ai ka ndryshuar shumë dhe shumë pak ngjason me Gjinon e dikurshëm. Aktualisht ai jeton në Vlorë, por disa vite më parë ai ka jetuar edhe jashtë shtetit.

Aktori sot është një burrë i pashëm, por buzëqeshjen naive të Gjinos e ka ruajtur ende.

Na ka gozhduar para ekranit për shumë vite, nuk do ta merrni me mend

Më të lexuarat