BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Gossip

“Na ka ndryshuar pak gardëroba”/ Orinda nuk di çfarë të veshë, Turi i publikon videon që nuk do të donte, reagon e nevrikosur moderatorja: S’po zgjedh dot...(FOTO)

“Na ka ndryshuar pak gardëroba”/ Orinda nuk di

Moderatorja e njohur, Orinda Huta dhe bashkëshorti i saj, Turi janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë. Ata sëshpejti do të behën prindër të një vajze.

Përgjatë kësaj periudhe moderatorja është shfaqur në publik me rroba të gjera dhe ka pozuar rrallë me barkun e rrumbullakosur. Mirëpo, ditën e sotme Turi i ka publikuar në Instastory një video ku shihet e veshur me një fustan të ngushtë në ngjyrë jeshile, i cili ia thekson barkun.

Ai e ka "vënë në lojë" duke shkruar me shaka: "Na ka ndryshuar pak gardëroba". Ndërkohë, Orinda e ka publikuar videon e acaruar, duke shkruar “S’po zgjedh dot altetet”.

“Na ka ndryshuar pak gardëroba”/ Orinda nuk di

“Na ka ndryshuar pak gardëroba”/ Orinda nuk di

Më të lexuarat