BREAKING NEWS

Ulen rastet e reja me COVID, Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin çfarë ka ndodhur 24 orët e fundit

Ulen rastet e reja me COVID, Ministria e Shëndetësisë publikon
x

Gossip

Na la gojëhapur! Partneri i Genta Ismajlit bën gjestin që i ka habitur të gjithë

Na la gojëhapur! Partneri i Genta Ismajlit bën gjestin që i ka

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli prej kohësh po shijon historinë e bukur të dashurisë me biznesmenin turk, Hysen Usta. Dyshja nuk i kursejnë fotot në rrjete sociale, madje kanë hapur dhe një llogari të përbashkët në Instagram.

Usta është shumë i dashuruar pas këngëtares dhe kjo dashuri e ka lidhur ngushtë dhe me vendin tonë. Ai e ka mësuar shumë mirë shqipen dhe për më tepër ka bërë një gjest që i ka habitur të gjithë. Usta ka gdhendur në krahun e tij shqiponjën e flamurit shqiptar.

Genta ka publikuar një video në Instastory ku shfaqet Usta që tregon tatuazhin.

Na la gojëhapur! Partneri i Genta Ismajlit bën gjestin që i ka

Më të lexuarat