BREAKING NEWS

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen për Ndryshim”: Ka vetëm dy mundësi në jetë!

‘Koha nuk pret’, Jozefina Topalli prezanton “Lëvizjen
x

Gossip

Na la pa fjalë këtë herë! Kejvina Kthella bën ndryshimin që askush që nuk e priste

Na la pa fjalë këtë herë! Kejvina Kthella bën

Ish-velina e “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella njihet si një natyrë guximtare që nuk ka frikë dhe nuk trembet kur bëhet fjalë për të bërë diçka ndryshe.

Sot ajo ka publikuar një foto ku duket krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, pasi vjen me një look krejt të ri.

Kejvina shfaqet me flokët e gjata ngjyrë bojë qielli, ndërsa ndjekësit e kanë pëlqyer shumë look-un e saj të ri.

Na la pa fjalë këtë herë! Kejvina Kthella bën

Më të lexuarat