BREAKING NEWS

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/ Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Prokuroria e Tiranës vihet menjëherë në lëvizje, zbardhet SMS-ja e rëndë

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/
x

Gossip

Na mbajti prej javësh të mbërthyer pas ekranit! Pasi zgjodhi Merin në Love Story, Saimiri merr vendimin që nuk pritej kaq shpejt

Na mbajti prej javësh të mbërthyer pas ekranit! Pasi zgjodhi

Kujtojmë se pak ditë më parë, në një intervistë për “Daily Love Story”, Meri tha se në planet e saj është një biletë për Gjermani, por megjithatë i duhej ta diskutonte me Saimirin.

Na mbajti prej javësh të mbërthyer pas ekranit! Pasi zgjodhi

Mëngjesin e sotëm, Saimiri ka shpërndarë në rrjete sociale një foto të avionit, duke lënë të kuptohet se është nisur për në Gjermani. “Mirupafshim”, ka shkruar ai krahas fotos.

Na mbajti prej javësh të mbërthyer pas ekranit! Pasi zgjodhi

Bukuroshja nga Elbasani nuk ka postuar asgjë dhe nuk dihet nëse ajo po e shoqëron Saimirin në udhëtimin e tij.

Na mbajti prej javësh të mbërthyer pas ekranit! Pasi zgjodhi

Në puntatën finale të “Love Story”, Meri Murrizi ishte e zgjedhura e Saimirit. Dyshja thanë se do të vazhdojnë jashtë njohjen e tyre, por nuk e përcaktuan nëse do shkonin në Gjermani.

Më të lexuarat