BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

Na surprizoi! Zbulohet e shkuara e Atdheut, ja ku është shfaqur para 'Përputhen'

Na surprizoi! Zbulohet e shkuara e Atdheut, ja ku është shfaqur para

Atdhe Xheravina është kthyer në një nga meshkujt më të pëlqyer dhe më të komentuar në “Përputhen”. Fillimisht ai pati një pëlqim për Ana Lleshin, ndërsa tani është mes dy vajzash: mes Sindit dhe Melisës.

Atdheu është 27-vjeç, nga Gjakova dhe prej vitesh ka jetuar në vende të ndryshme të Evropës. Ai ka treguar në program se në Evropë ka punuar në ndërtim.

Konkurrenti nuk është një figurë e panjohur për publikun, pasi vite më parë ai ka qenë pjesëmarrës në “Top Model Kosova 1”. Ai ka qenë një ndër më të preferuarit dhe shumë i kërkuar nga reklamat e njohura në vend.

Na surprizoi! Zbulohet e shkuara e Atdheut, ja ku është shfaqur para

Na surprizoi! Zbulohet e shkuara e Atdheut, ja ku është shfaqur para

Më të lexuarat