Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Na turpëruat Shqipërinë, prandaj Holanda do heq vizat”, Alketa Vejsiu s'duron më, i përgjigjet e revoltuar ndjekëses: Ik e ha… mos ki merak!

Postuar: 20/04/2019 - 11:40

U ndodh shpesh personazheve të njohur të ekranit që të përballen me komente apo mesazhe të pakëndshme dhe kritike, për postimet që bëjnë në rrjetet e tyre sociale.

Kështu i ka ndodhur edhe moderatores së njohur, Alketa Vejsiu, e cila ndodhet në Holandë për arsye puna. Nga atje, ajo ka publikuar foto e video të ndryshme.

Por ajo që ka tërhequr më së shumti vëmendjen ka qenë një video ku ajo ndodhet në mesin e një fushe me tulipanë. Teksa këputë disa tulipanë, Alketa përcjell një mesazh falënderimi për të gjitha vajzat.

Por sërish një komentuese i ka tërhequr vëmendjen, duke i thënë se po bën një shkelje, pasi nuk lejohet që të këputen tulipanët. Ndërkohë Alketa i është kthyer e revoltuar dhe ka thënë se për këtë që është duke bërë ka marrë leje dhe se nuk është ajo që i prish imazhin Shqipërisë.

“Po më fal por e kupton ti që nuk lejohet të këpusësh lulet aty. Prandaj Holanda do me heq vizat se ju s’keni turp. Na turpëruat!!!!!”, shkruan komentuesja në video.

alketa koment

“Ik e ha një çokollatë, se ka marrë leje unë për foto edhe për këto lulet. Për dy javë i korrin dhe i nxjerrin në shitje. Nuk ta turpëroj Shqipërinë unë jo…. mos ki merak”, i është përgjigjur Alketa.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2019 - 15:39

Këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez i ka shokuar fansat me deklaratën e saj të fundit në rrjetin social “Instagram”.

Postuar: 23/05/2019 - 15:25

Reperja shqiptare Loredana Zefi ishte në qendër të vëmendjes së mediave pasi një çift zviceran e

Postuar: 23/05/2019 - 15:15

Eno Popi ka zgjedhur që jetën e tij publike mos ta ngatërroje me atë private.

Postuar: 23/05/2019 - 14:50

Në mars të këtij viti, në media u aludua për një lidhje dashurie mes Dojna Memës dhe këngëtarit t

Postuar: 23/05/2019 - 14:02

Ai është një nga emrat më të dashur të muzikës shqiptare.

Postuar: 23/05/2019 - 10:21

Sot është një ditë e trishtë për familjen Hoxha pasi bëhen plot 11 vjet që nga largimi i Dritan H

Postuar: 23/05/2019 - 09:40

Gashi është një nga reperët shqiptarë, suksesi i të cilit sa vjen e rritet.