Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Naomi Campbell dizenjon këpucë të rrezikshme, kush mundet të ecë?

Postuar: 18/05/2017 - 20:58

 Këpucët ‘flip flops’ janë më të preferuarat në verë sepse janë të buta dhe të rehatshme,  por  Naomi Campbell nuk është këtu për asnjë nga këto arsye.

Supermodelja ka dizenjuar një palë këpucë “flip flops” me të cilat ju nuk do të mund të ecni kurrë.

“Flip flop” kanë një takë shumë të hollë dhe të lartë dhe janë mjaft të rrezikshme për të ecur. 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 19

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/08/2017 - 12:33

U dashuruan në Big Brother, u martuan, po shijojnë muajin e mjaltit dhe janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Lajmin e bukur e kanë dhënë vetë Fotini e Danjel, sipas “Tabloid”.

Postuar: 17/08/2017 - 20:18

Leonardo Di Caprio dhe Kate Winslet janë parë së bashku në Saint Tropez.

Shoqëria e tyre daton që nga viti 1997 kur bashkë kishin xhiruar filmin e Titanikut.

Postuar: 17/08/2017 - 19:57

Sipas revistës “Forbes” aktorja më e paguar e vitit është Emma Stone.

Postuar: 16/08/2017 - 21:07

Disa nga çiftet e njohura shqiptare e kanë arritur pikën e maturimit të historisë së tyre të dashurisë pikërisht në këto muaj duke vendosur të organizojnë një dasmë gjigante për

Postuar: 16/08/2017 - 21:00

Këngëtarja e njohur, Adelina Berisha, ka publikuar projektin e saj më të ri “Bonita”.

Postuar: 16/08/2017 - 20:53

Të gjithë jemi dëshmitar që Rita Ora në fillim të karrierës është përfolur shumë sa i përket lidhjeve të saj.

Postuar: 15/08/2017 - 11:38

Rikthehet në skenen e muzikës  duke pozuar me një foto nudo ylli i pop-it , Fergie.