BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Gossip

"Nata e fundit e beqarisë"/ Dasma e rreme e këngëtares së njohur shqiptare që bëri lëmsh dhe 'çmendi' gjithë rrjetin, zbardhet si qëndron e vërteta

"Nata e fundit e beqarisë"/ Dasma e rreme e këngëtares

Një postim i bërë në rrjetin social bëri lëmsh gjithë rrjetin. Këngëtarja e njohur shqiptare  Big Mama postoi një foto e cila e shoqëronte me një mbishkrim:  “Nata e fundit e beqarisë”. Vetëm kaq u desh që rrjeti të “çmendej” dhe të bëhej lajm. Në foto shihet që këngëtarja po argëtohej në festën e beqarisë bashkë me mikeshat e saj. Por e gjitha kjo ishte një “mashtrim”.

Shumë shpejt, doli e vërteta. Big Mama është duke përgatitur një këngë të re, në bashkëpunim me Sabri Fejzullahun. Fotoja e postuar është shkëputur nga xhirimet e këngës “Kanagjeqi”. Ky projekt muzikor do jetë një dedikim për babain e ndjerë të këngëtares dhe për marrëdhënien e veçantë baba-vajzë.

"Nata e fundit e beqarisë"/ Dasma e rreme e këngëtares

Në këtë foto që i bëri lëmsh të gjithë, disa fansa që ishin në dijeni të këtij bashkëpunimi, shkruanin se nuk është dasma e vërtetë e Big Mama-s, por shumë shpejt ajo do të publikojë këngën e saj të re.

"Nata e fundit e beqarisë"/ Dasma e rreme e këngëtares

Të gjithë menduam se sot kishte dasmë… Me sa duket, duhet të presim edhe pak.

"Nata e fundit e beqarisë"/ Dasma e rreme e këngëtares

Më të lexuarat