BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x
BREAKING NEWS

I quan “siptari” shqiptarët, Konventa e BE-së dënon ashpër gjuhën e ministrit serb: Deklarime të tilla shkelin dinjitetin e institucioneve të republikës, është obligim...

I quan “siptari” shqiptarët, Konventa e BE-së dënon
x
BREAKING NEWS

Detaje nga ngjarja e rëndë në Pukë/ 11-vjeçari dyshohet se u plagos me armë zjarri nga një...

Detaje nga ngjarja e rëndë në Pukë/ 11-vjeçari
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte fasadë dhe mashtrim, Rama e kishte paracaktuar emrin e Kreut të Shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte
x
BREAKING NEWS

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në Pukë

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në
x
BREAKING NEWS

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për efektivin e FNSH

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për
x

Gossip

Nata nuk mbaroi aty! Bora Zemani mori lajmin më të ëmbël pas takimit me Donaldin: Arjan kam shumë pikëpyetje për vete. Mos më vër më shumë në siklet

Nata nuk mbaroi aty! Bora Zemani mori lajmin më të ëmbël

Takimi i Bora Zemani dhe Donald Veshaj në mbrëmjen e së premtes në “Big Brother VIP” nisi me një përqafim të gjatë, u shoqërua me shumë emocione dhe u mbyll me një puthje.

Ky takim është bërë viral kudo në rrjet, ndërsa së fundmi është komentuar nga vetë Bora gjatë puntatës së sotme të “Përputhen”.

Të gjithë konkurrentët bashkë me opinionistin uruan moderatoren, e cila tha se e gjithë ngjarja ishte shumë e papritur për të. Përpos Donaldit ajo u ndal dhe te Semi e te një mikeshë e tyre.

“Nuk dua të përmend vetëm Donaldin, por dhe marrëdhënien me shoqen e ngushtë, Semin. Nata ime nuk mbaroi aty se shoqja jonë tjetër e ngushtë lindi po atë natë”, u shpreh Bora.

Opinionisti Arjan Konomi vazhdoi ta pyeste në lidhje me Donaldin, por moderatorja tha e emocionuar:

“Ishin shumë emocione të bukura dhe për mua realisht. Nuk e di çfarë të them se deri diku e prisja që do ngacmohesha edhe për këtë pjesë, por deri në atë pikë nuk e mendoja se do të shkonte. Kam shumë pikëpyetje për vete. Mos më vër më shumë në siklet”.