BREAKING NEWS

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër ‘shuplakë’ e fortë për Monika Kryemadhin / Damian Gjiknuri jep lajmin, ja çfarë ka ndodhur në Vlorë

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër
x

Gossip

“Natë e trishtë”/ Këngëtarja e njohur shqiptare në zi, njofton ndarjen nga jeta në moshë të re të njeriut të saj të shtrenjtë: Humba djalin që...(FOTO)

“Natë e trishtë”/ Këngëtarja e njohur shqiptare

Këngëtarja e njohur shqiptare Myfarete Laze ka ndarë një lajm të hidhur në rrjetet sociale. Myfarete njofton se ka humbur bashkëshortin e vajzës së saj, që e konisideronte si djalë, ndërsa ka lënë pas një vajzë të mitur.

“Natë e trishtë. Humba një pjestar të familjes , shumë të dashur dhe të respektuar. Humba djalin që se linda dot vetë, dhëndrin, babain e mbesës që më bëri gjyshe”, ka shkruar në postim këngëtarja.

Nuk bëhet i ditur shkaku nga se e ka humbur jetën dhëndri i Lazes, i cili sipas miqve të tij ka qenë një inxhinier dhe një familja i shkëlqyer.

“Natë e trishtë”/ Këngëtarja e njohur shqiptare