BREAKING NEWS

Incidenti që ndodhi në ceremoninë e diplomimit/ “Hiqi duart, mos më prek me duar”, flet studenti që i ndërpreu fjalën Ramës: Ja ç’ndodhi pas replikës (Tregon vendimin e prerë që ka marrë)

Incidenti që ndodhi në ceremoninë e diplomimit/ “Hiqi
x

Gossip

Ndahet Armina Mevlani nga Shkëlzen Berisha? Reagon për herë të parë djali i ish kryeministrit

Ndahet Armina Mevlani nga Shkëlzen Berisha? Reagon për herë

Pas lajmeve të shumta që qarkulluan në portalet online, për një ndarje mes bloggeres së njohur Armina Mevlanit dhe djalit të ish kryeministrit Shkëlzen Berisha.

Të gjithë këto zëra janë hedhur poshtë me anë të një postim në rrjetet sociale, nga vetë Shkëlzen Berisha, "Për dashamirësit"...., ndërsa shihet  teksa është i përfaquar me Arminën.

Por mesa duket çifti është bashkë, dhe më i lumtur se kurrë, siç i shikoni edhe në foton e publikuar nga vetë Berisha.

Postimi i Shkëlzen Berishës