BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Gossip

Ndahet nga e dashura ish-banori i Big Brother vetëm një muaj pasi e prezantoi publikisht? Ky detaj shton dyshimet

Ndahet nga e dashura ish-banori i Big Brother vetëm një muaj pasi e

Spikeri i njohur, Erion Zeqiraj prezantoi për herë të parë të dashurën para disa javësh. Ajo quhet Blerta Ligaj dhe është volejbolliste. Para pak ditësh, dyshja treguan në emisionin “Rudina” historinë e tyre të dashurisë, duke filluar nga momenti i njohjes.

Mirëpo, ditën e sotme në rrjet kanë qarkulluar zëra se çifti janë ndarë. Gjithçka ka nisur nga një foto e publikuar nga Blerta, në studion e emisionit “Rudina”. “Më thanë bëj një foto ta hedhësh kur të ndahesh”, ka shkruar volejbollistja krahas fotos në fjalë.

Po ashtu ajo ka fshirë nga profili i saj të gjitha fotot me Erionin. Megjithatë e kontaktuar nga “Iconstyle”, Blerta ka treguar se nuk ka asgjë për t’u shqetësuar.

Ndahet nga e dashura ish-banori i Big Brother vetëm një muaj pasi e