Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ndahet nga e dashura pak para martesës, John Cena: Vazhdoj ta dua ende

Postuar: 17/05/2018 - 20:44

Pas një marrëdhënie prej 6 vitesh, John Cena dhe Nikki, yjet e “WWE” u ndanë disa ditë para se të bënin celebrimin e martesës. Ata kishin ndarë datën 5 maj si ditën e dasmës por u ndanë

John, në një intervistë për “Today”, foli rreth ndarjes, duke thënë se ishte Nikki ishte ajo që i dha fund. “Ishte shumë e vështirë. Zemra ime ishte e thyer dhe kushdo që e ka përjetuar e di që shoqërohet me ndjenja shumë të këqija” tha ai.

“Unë ende e dua Nikki-n. Unë ende dua të martohem me të dhe ende dëshiroj të kemi një familje me të,”- ka deklaruar Cena.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2018 - 11:15

Ajo është një nga njerëzit më të famshëm në planet. Por duket se një karrierë në botën e muzikës nuk është e mjaftueshme për Queen Bey e cila thuhet se ka blerë një kishë në New Orleans.

Postuar: 21/05/2018 - 08:39

Sokol Balla është një ndër gazetarët më të suksesshëm në media. Por padyshim që askush nuk e njeh vëllain e tij më të vogël.

Postuar: 21/05/2018 - 08:28

Gugu është një ndër këngëtaret më të komentuara në media për shkak të deklaratave të saj. Ndërsa pak ditë më parë ajo bëri me dije për fansat se është në pritje të ëmbël.

Postuar: 21/05/2018 - 07:21

Me rolin e tij si “Bamsi”, në serialin super të ndjekur “Ertugrul”, aktori turk Nurettin Sönmez është kthyer në një nga të preferuarit e publikut.

Postuar: 20/05/2018 - 22:34

Moderatori i njohur Rudi Hizmo, ka hapur zemrën dhe ka rrëfyer për herë të parë publikisht tërheqjen që ka ndaj deputetes demokrate Grida Duma.

Postuar: 20/05/2018 - 21:48

Ditën e djeshme, miliona njerëz nga e gjithë bota ndoqën ceremoninë e martesës së Princit Harry dhe Meghan Markle.

Postuar: 20/05/2018 - 20:54

Foto e zhveshur në dush. Poza seksi dhe provokuese me një trup përrallor.