BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap dyert’? Rama del me mesazhin e fuqishëm: Ballkani Perëndimor ofron shanse për aktorë që s’kanë qëndrim dashamirës, ja sa rrezikon Shqipëria

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap
x

Gossip

Ndahet nga jeta aktori i njohur i humorit, ishte i infektuar me koronavirus

Ndahet nga jeta aktori i njohur i humorit, ishte i infektuar me koronavirus

Është ndarë nga jeta në moshën 76-vjeçare aktori i humorit, Bobby Ball. Disa ditë më parë Ball doli me koronavirus. Ai ushtrua në spital pasi iu rëndua gjendja shëndetësore dhe ndërroi jetë mbrëmjen e kaluar.

Fillimisht familja mendonte se aktori anglez kishte infeksion në gjoks kur u dërgua në spital, por pasi bëri testin ai doli me Covid-19.

Emri i vërtetë i Ball është Robert Harper. Ai mori famë në komedinë "The Cannon and Ball Shoë" bashkë me shokun e tij Tommy Cannon.

Ndahet nga jeta aktori i njohur i humorit, ishte i infektuar me koronavirus

 

 

Më të lexuarat