BREAKING NEWS

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në vend/ Ulet numri i infektimeve, Ministria publikon të dhënat: Ja sa persona kanë humbur jetën ditën e sotme

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në
x

Gossip

Çfarë ndodhi? Arbana Osmani ‘masakrohet’ nga komentuesit në foton e fundit, moderatorja u përgjigjet publikisht

Çfarë ndodhi? Arbana Osmani ‘masakrohet’ nga komentuesit

Ditën e djeshme Arbana Osmani ka publikuar një foto nga sheshxhirmet e filmit të Eduartit, duke e shoqëruar me një përshkrim në anglisht.

Vendi i sotëm i xhirimeve është i rrallë. Një shtëpi e rrallë tradicionale shqiptare e paprekur nga epoka moderne vetëm sepse nuk ka rrugë që mund të shkosh me makinë! I uroj fat të gjithë ekipit, veçanërisht atij teknik që do të mbajë mijëra kg pajisje vetëm sepse regjizori donte këtë shtëpi të veçantë.

Mirëpo, kjo duket se ka revoltuar fansat që kanë shpërthyer në komente, duke ‘kërkuar’ llogari se përse ajo shkruan në anglisht dhe jo në shqip.

Megjithatë, moderatorja nuk ka ngurruar të përgjigjet e të sqarojë se nuk është faji i saj pse ata nuk dinë anglisht dhe se një pjesë e stafit të filmit dhe ndjekësve të saj janë të huaj.

Çfarë ndodhi? Arbana Osmani ‘masakrohet’ nga komentuesitÇfarë ndodhi? Arbana Osmani ‘masakrohet’ nga komentuesit

Çfarë ndodhi? Arbana Osmani ‘masakrohet’ nga komentuesitÇfarë ndodhi? Arbana Osmani ‘masakrohet’ nga komentuesit

Më të lexuarat