BREAKING NEWS

Ku qëndron ngërçi për Reformën Zgjedhore? Ja 3 pikat e nxehta që po mbajnë pezull marrëveshjen PS-opozitë pavarësisht presionit të SHBA dhe BE

Ku qëndron ngërçi për Reformën Zgjedhore? Ja 3 pikat
x

Gossip

Ndahet pas 7 vitesh bashkë çifti i njohur i showbizit, partnerja jep lajmin dhe ka një kërkesë: Po mbaroi! Nuk dua më që...

Ndahet pas 7 vitesh bashkë çifti i njohur i showbizit, partnerja jep

Pas 7 vitesh bashkë, një nga çiftet më të njohura të showbizit turk, këngëtari e aktori  i njohur Kutsi dhe partnerja e tij Feyza Çipa janë ndarë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë partnerja e Kutsit përmes një postimi në rrjete sociale ku shkruan se nuk dëshiron më t'i përmendin emrat e tyre bashkë.

"Po, mbaroi! Unë dhe Kutsi u ndamë. Nuk dua që emrat tanë të përmenden më në të njëjtën fjali", shkruajti Feyza Çipa e cila është gjithashtu aktore.

Mediat turke shkruajnë se arsyeja e ndarjes është karantina pasi çifti nuk e kanë duruar dot njëri-tjetrin gjatë kësaj periudhe duke patur shumë zënka.

Kutsi nuk është një personazh i panjohur për publikun shqiptar. Ai luan në serialin "Emri im është ëngjëll" që transmetohet në RTV 21.

Artisti 47-vjeçar është baba i një vajze nga martesa e tij e mëparshme.

Ndahet pas 7 vitesh bashkë çifti i njohur i showbizit, partnerja jep

Më të lexuarat