BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

Ndahet përfundimisht çifti i njohur i 'Përputhen'/ Jasmina akuzon Andin për lidhje me këngëtaren e njohur shqiptare dhe i jep fund romancës me të (FOTO)

Ndahet përfundimisht çifti i njohur i 'Përputhen'/

asmina Kadriu dhe Andi Artani kanë bërë të gjithë të besojnë se shumë shpejt do të përfundojnë çift. Madje dyshja ka pak kohë që u larguan nga “Përputhen” dhe u shprehën se do ta vazhdojnë njohjen jashtë programit.

Por, tashmë duket se çdo gjë ka përfunduar mes tyre dhe Jasmina ka fshirë çdo fotografi që kishte me të.

Ajo publikoi një fotografi të dërguar nga ndjekësit dhe tregoi se e gjithë kjo i ka ardhë në majë të hundës.

Ish-konkurrentja tha se është dalë si ‘femër e fiksuar’ para gjithë Shqipërisë, ndërsa Andi po shkon pas femrës së gabuar.

Në foton që e publikoi Jasmina, Andi shihet bashkë me Diona Fonën, teksa kjo e fundit po xhironte klipin e ri.

Jasmina aludon se ai ka diçka më shumë me të dhe përmend faktin se nuk qëndroi në ditëlindjen e Fatjonit, për të shkuar në Vlorë pasi e telefonoi ‘shoqja’.

Ndahet përfundimisht çifti i njohur i 'Përputhen'/

Në një tjetër postim, Jasmina iu drejtua me një kërkesë ndjekësve “Edhe ju lutem mos me beni me tag neper video e foto me te. Ju puc”.

Ndahet përfundimisht çifti i njohur i 'Përputhen'/

Kujtojmë se Andi ka qenë pjesë e videoklipit të fundit të Diona Fonës me titull “Sheqer”.

Më të lexuarat