BREAKING NEWS

Aishe e Zylfie Haklaj japin mesazhet tronditëse: Ato para që ka bërë me gjak nuk do i vlejnë atje në gropë. Jam gati të dorëzohen në autoritetet shqiptare nëse Sali Berisha...

Aishe e Zylfie Haklaj japin mesazhet tronditëse: Ato para që ka
x

Gossip

Ndahet vajza e Majlinda Bregut nga Erik Fullani? Djali i ish-guvernatorit fotografohet në krahët e një tjetre

Ndahet vajza e Majlinda Bregut nga Erik Fullani? Djali i ish-guvernatorit

Vetëm një muaj pasi Kejda Ajazi bëri publike lidhjen me djalin e ish-guvernatorit, Erik Fullanin, ky i fundit u kap ‘mat’ në krahët e një tjetre.

Prej disa orësh në rrjet po qarkullon një foto e Erikut në Dhërmi, duke u puthur me një vajzë brune, ndërkohë që të gjithë e dinim të lidhur me Kejda Ajazin.

Burime për “Iconstyle.al” kanë zbuluar identitetin e vajzës në fjalë, e cila siç u mësua më parë, është 16 vjeç dhe po frekuentohet prej disa kohësh me djalin e ish-guvernatorit.

Ajo quhet Brisila dhe më poshtë kemi siguruar një foto të sajën. Ende nuk dihet nëse Eriku dhe Kejda i kanë dhënë fund me njëri-tjetrin dhe të gjithë jemi kuriozë për reagimin e vajzës së Majlinda Bregut, e cila deri tani nuk ka qenë tepër aktive në rrjete sociale.