BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Gossip

“Ndalojeni”/ Këngëtarja e njohur shokon fansat në transmetim ‘live’, i hidhet mbi tavolinë prezantuesit të emisionit, ai nxiton ta mbulojë me xhaketë (VIDEO që po ‘thyen’ rrjetin)

“Ndalojeni”/ Këngëtarja e njohur shokon fansat në

Një skenë e papritur ka ndodhur në puntatën e fundit të “The Tonight Show”. Madonna ka shokuar ndjekësit teksa u hodh në tavolinën e Jimmy Fallon gjatë një interviste.

Këngëtarja 63- vjeçare, u shfaq në emision për të promovuar dokumentarin e saj Madame X, por e la prezantuesin të habitur kur ajo u ngrit nga vendi i saj dhe u shtri mbi tavolinën e tij.

Momenti i sikletshëm filloi kur Jimmy pyeti Madonnën se çfarë shpresonte që shikuesit të merrnin dhe kuptonin nga filmi i saj, ndërsa ajo u përgjigj: "Arti është i rëndësishëm në jetën tonë. Unë nuk mendoj se njerëzit e theksojnë aq sa duhet. Unë jam vërtet e frymëzuar nga shkrimtari James Baldwin."

Madonna vazhdoi: "Ai ishte një burim i madh frymëzimi për shfaqjen, dhe një nga gjërat që citoj pa pushim në shfaqje është se artistët janë këtu për të prishur paqen. Dhe kështu shpresoj se unë kam prishur paqen tuaj jo vetëm këtë pasdite, por paqen e njerëzve ndërsa ata shikojnë shfaqjen. Por e kam fjalën në mënyrën më të mirë."

Papritur këngëtarja u ngrit nga vendi ku qëndronte ulur dhe u hodh në tryezën e prezantuesit, ndërsa fustani i shkurtër ia zbuloi të brendshmet.

Në një përpjekje për të mbrojtur këngëtaren, Jimmy kërceu duke bërtitur: "Jo! Madonna! Ndalo! Nuk di çfarë të bëj. Ndalojeni atë tani," dhe hoqi xhaketën duke u përpjekur t'i mbulonte të pasmet.

Kjo nuk e ndaloi yllin e muzikës që të rrotullohej dhe të ngrinte fustanin e saj për të treguar edhe më shumë brendshmet e saj para audiencës. Ndërsa turma brohoriste, Madonna u kthye në vendin e saj.

“Ndalojeni”/ Këngëtarja e njohur shokon fansat në

“Ndalojeni”/ Këngëtarja e njohur shokon fansat në

“Ndalojeni”/ Këngëtarja e njohur shokon fansat në

“Ndalojeni”/ Këngëtarja e njohur shokon fansat në

Më të lexuarat