BREAKING NEWS

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër ‘shuplakë’ e fortë për Monika Kryemadhin / Damian Gjiknuri jep lajmin, ja çfarë ka ndodhur në Vlorë

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër
x

Gossip

Ndarja e aktorit me këngëtaren e njohur bëri bujë në media/ Nuk ka më dyshime, vajza e ministrit të njohur konfirmon lidhjen me Romeo Veshajn, bukuroshja poston fotot çift që shfaqen të lumtur

Ndarja e aktorit me këngëtaren e njohur bëri bujë në

Prej disa ditësh, Romeo Veshaj dhe vajza e Niko Peleshit, Aleksia kanë qenë në qendër të vëmendjes se kanë nisur një lidhje dashurie.

Thashethemet lindën pasi dyshja postoi fotografi nga i njëjti vend në Vlorë. Më pas, Aleksia ndau me ndjekësit e saj në në rrjete sociale një foto në makinë, ku vihej re Romeon duke drejtuar mjetin.

Ndarja e aktorit me këngëtaren e njohur bëri bujë në

Postimi është bërë në Ditën e Shën Valentinit dhe është shoqëruar me këngën “Abra Cadavra, Kush-Valentine”.

Ndarja e aktorit me këngëtaren e njohur bëri bujë në

Si duket pas lajmeve, çifti ka vendosur të mos fshihet më.

Ka qenë vetë vajza e ministrit të Mbrojtjes, e cila ka publikuar pak orë më parë një foto, në të cilën dallohet qartë se është përkrah Romeos.

Ndarja e aktorit me këngëtaren e njohur bëri bujë në

Ndërkohë, kujtojmë që prej disa muajsh aktori i humorit i ka dhënë fund lidhjes me Jonida Maliqin.