BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë jep njoftimin e rëndësishëm: Çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

COVID në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë jep
x
BREAKING NEWS

“Lufta e Tretë Botërore ka nisur tashmë”, figura e njohur ruse lëshon alarmin: Katastroftë bërthamore...

“Lufta e Tretë Botërore ka nisur tashmë”, figura e
x
BREAKING NEWS

'Fluturon' përsëri nafta dhe gazi/ Bordi i Transparencës ndryshon sërisht çmimet, ja sa do të shiten karburantet

'Fluturon' përsëri nafta dhe gazi/ Bordi i
x
BREAKING NEWS

Kreu i SPAK paralajmëron arrestime të bujshme në radhët e të korruptuarve, zbulon se prokurorët specialë dhe agjentët e BKH po bashkëpunojnë me 20 skuadra të përbashkëta hetimore nga vendet e BE

Kreu i SPAK paralajmëron arrestime të bujshme në radhët e
x
BREAKING NEWS

Nga pezullimi i “Air Albania”, tek tërheqja e mjekëve në spitalin e Fierit dhe mbajtja peng e Xhamisë së Namazgjasë, si ndryshoi qëndrim Edi Rama për gylenistët pasi Erdogan filloi të tërhiqte investimet në Shqipëri

Nga pezullimi i “Air Albania”, tek tërheqja e mjekëve
x
BREAKING NEWS

Ja 5 qokat e Edi Ramës për Erdoganin, nga masakrimi i shkollave të Gylenit, te blerja e dronëve 40 milionë euro nga dhëndri i Sulltanit turk

Ja 5 qokat e Edi Ramës për Erdoganin, nga masakrimi i shkollave
x
BREAKING NEWS

Ndryshon qëndrimi amerikan për njeriun e Malit me Gropa, Yuri Kim vizitë blic te spiuni Ilir Metaj, ish-Presdeinti distancohet nga “non grata” Sali Berisha

Ndryshon qëndrimi amerikan për njeriun e Malit me Gropa, Yuri Kim
x
BREAKING NEWS

Nis “gjuetia” për paratë e pista në Shqipëri, ndërkombëtarët ngrenë siparin e arrestimeve në nivel politik, asistenca e BE që do të sjellë “tërmet” në politikën shqiptare

Nis “gjuetia” për paratë e pista në Shqipëri,
x

Gossip

Ndarja nga jeta e aktores së famshme, mesazhi prekës i kolegut të saj: Unë kam qenë gjithmonë i yti që në momentin e parë që të pashë dhe do të jem gjithmonë

Ndarja nga jeta e aktores së famshme, mesazhi prekës i kolegut

Një mesazh prekës është përcjellë për humbjen e aktores së njohur Olivia Newton-John nga kolegu i saj.

“Do të takohemi sërish dhe do të jemi sërish të bashkuar, sërish bashkë. Unë kam qenë gjithmonë i yti që në momentin e parë që të pashë dhe do të jem gjithmonë. Danny yt, Johny yt”.

Me këto fjalë nis mesazhi prekës i John Travolta dedikuar Olivia Newton-John, i cili komentoi në rrjetet sociale, pas vdekjes së aktores në moshën 73-vjeçare, partneres së tij të paharrueshme në filmin “Grease”.

“Olivia ime e dashur – ka shkruar Travolta – ju keni bërë kaq shumë për ta bërë jetën tonë më të mirë. Ndikimi juaj ka qenë i pabesueshëm për të gjithë ne. Te dua shume”.

Ndarja nga jeta e aktores së famshme, mesazhi prekës i kolegut

Më të lexuarat