BREAKING NEWS

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare, çfarë shkruante mes vuajtjeve shqiptari në rrjete sociale

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare,
x
BREAKING NEWS

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga 4 bashki, detajet e fundit nga procesi i 'Rithemelimit'

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon bilancin ditor

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon
x
BREAKING NEWS

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet që priten të firmosen

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet
x
BREAKING NEWS

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës ‘luan’ me çmimet e karburanteve, ndryshon sërish çmimin e naftës pa kaluar ende 24 orë nga ndryshimi i ditës së kaluar

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës
x
BREAKING NEWS

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e SHBA-së del me thirrjen urgjente ndaj amerikanëve që jetojnë në Shqipëri

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e
x
BREAKING NEWS

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të shoqëruara me rrufe dhe erë të fuqishme/ Çfarë do të ndodhë përballë Vlorës dhe Himarës

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të
x
BREAKING NEWS

SHBA “lëshon” opozitën iraniane të strehuar në Shqipëri? Përplasje të forta në administratën “Biden” për MEK, reagon Irani

SHBA “lëshon” opozitën iraniane të strehuar në
x

Gossip

Ndër të parat që bëri shqiponjën në skenë, vëllai befason këngëtaren shqiptare me tatuazhin që gdhendi në trup (FOTO)

Ndër të parat që bëri shqiponjën në skenë,

Edona Llalloshi ka marrë padyshim një nga dhuratat më të bukura në jetën e saj.

Vëllai i saj, Miloti, ka përjetësuar portretin e Edonës në trupin e tij duke e realizuar tatuazh në dorë.

Ai ka zgjedhur një foto nga paraqitja e këngëtares në Festivalin e Radio Televizionit Shqiptar në vitin 1994 ku mori pjesë me këngën “Vajtim dashurie”.

Ndër të parat që bëri shqiponjën në skenë, Ndër të parat që bëri shqiponjën në skenë, 

Foto është nga një moment ikonik ku Edona realizon me duar shqiponjën dhe shpeshëherë në media është përfolur si artistja e parë që e ka bërë shqiponjën në skenë.

Kujtojmë se Miloti dhe Edona kanë një lidhje shumë të veçantë motër e vëlla dhe janë bashkë në çdo paraqitje televizive, mbrëmje apo koncert.