BREAKING NEWS

Tërmet i fortë në vend/ Lëkundet Durrësi e Laçi, ndihet edhe në Tiranë, ja sa ballësh ishte

Tërmet i fortë në vend/ Lëkundet Durrësi e Laçi,
x

Gossip

Ndërron jetë aktori i njohur, nuk arriti dot të mposhtte luftën me koronavirusin

Ndërron jetë aktori i njohur, nuk arriti dot të mposhtte

Aktori britanik Andrew Jack dhe trajneri i zërave, i cili ka interpretuar në disa filma “Star Wars”, ndërroi jetë në moshën 76-vjeçare, pasi u infektua me Covid-19.

Jack ka interpretuar në “Star Wars: Episode VII – The Force Awakens” dhe në “Star Wars: Episode VIII – The last jedi”.

Ai gjithashtu ka punuar si trajner zëri për një sërë filmash, përfshirë “Guardian of thë Galaxy”, “Lord of the rings” dhe “The Avengers”.

Më të lexuarat