BREAKING NEWS

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen detajet ku do të jetë selia

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen
x

Gossip

Ndërron jetë këngëtarja e njohur në moshën 53-vjeçare, vuante prej kohësh nga një sëmundje

Ndërron jetë këngëtarja e njohur në moshën

Këngëtarja britanike, Denise Johnson ka ndërruar jetë në moshën 53-vjeçare. Këngëtarja njihet për vokalin e muzikës së lehte e ritmike afro-britanike të viteve 1990-të me grupin Primal Scream dhe albumin e tyre Screamadelica.

Këngëtarja në shtator do të lançonte albumin e saj të parë solo akustik.

Në një deklaratë të lëshuar nga familja e saj, thuhet se këngëtarja ka vdekur pas një sëmundjeje që vuante prej kohësh dhe se ditët e fundit gjendja e saj ishte përkeqësuar, raporton CNN.

Ndërron jetë këngëtarja e njohur në moshën