BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i zhgënjyer nga largimi i Dybala-s: Po të isha kryeministër i Italisë do e bëja Chiellinin ministër

Kryeministri Rama i zhgënjyer nga largimi i Dybala-s: Po të isha
x
BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin e rëndësishëm për federatat sportive dhe sportistët elitarë

Qeveria merr vendimin e rëndësishëm për federatat sportive
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy persona, dërgohen me urgjencë te Trauma

Aksident i rëndë/ Makina përmbyset në kanal, plagosen dy
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO dënon 13 të pandehur, akuzohen për trafik droge, ja me sa vite burg (Emrat)

Apeli i GJKKO dënon 13 të pandehur, akuzohen për trafik droge, ja
x
BREAKING NEWS

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para

Makina merr flakë brenda servisit, policia zbardh dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6 marsit, janë të përfshirë ministra, kryetarë bashkish dhe...

KQZ jep nesër vendimin për shkeljet e bëra në zgjedhjet e 6
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që propozon opozita: Ky është personi i duhur për të ardhur në krye të shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, Mediu ka zbuluar emrin e parë që
x
BREAKING NEWS

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës, pezullohen 87 leje drejtimi

Makina inteligjente ‘bën namin’ në qarkun e Lezhës,
x

Gossip

Ndërron jetë në moshë të re reperi i famshëm, vëllai jep lajmin e trishtë: E pashë duke vdekur

Ndërron jetë në moshë të re reperi i famshëm,

Vetëm 24 vjeç ndërron jetë reperi i famshëm Lil Keed. Lajmin e bëri të ditur vëllai i tij përmes postimit në rrjetet sociale.

‘Nuk mund ta besoj që të pashë të vdisje sot vëlla, nuk e di se çfarë dëshiroj të bëj dhe kjo është e vështirë për mamanë, babain, vëllezërit tanë Naychur dhe Whiteboy.”- shkruajti ai.

Vdekja e të ndjerit u raportua fillimisht nga revista “Complex”, pasi morën edhe konfirmimin nga familjarët e tij.

Lil Keed regjistroi shumë këngë të njohura, duke përfshirë “Snake”, “She Knoë” dhe “Wavy (Remix).

Keed fitoi shumë sukses nga albumet e tij dhe mixtapes, si dhe u shfaq në bashkëpunime me artistë si Travis Scott, Lil Uzi Vert, Chris Broën, Future, Zaytoven dhe Lil Yachty.

Ndërron jetë në moshë të re reperi i famshëm,

 

Më të lexuarat