BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh me monedhat e tjera? Ja me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro ditën e sotme

Çfarë po ndodh me monedhat e tjera? Ja me sa blihen dhe shiten
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë janë hapur pesë dosje penale për politikanët e lartë, SHBA ka nisur hetimet për Metën, Berishën dhe...

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Në shtatë ditë
x
BREAKING NEWS

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te mesazhet dhe takimet me ish-agjentin e FBI, mediat amerikane tregojnë si funksiononte skema dhe publikojnë informacionin që mund të tronditë kryeministrin shqiptar

Nga përmendja e emrit të Edi Ramës 6 herë në dosje, te
x
BREAKING NEWS

27 Janar 2023

27 Janar 2023
x
BREAKING NEWS

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj deputetes së PS-së: Na sillni fakte dhe jo komente

Fillove dhe ti si Berisha? Eksperti i ekonomisë shpërthen ndaj
x
BREAKING NEWS

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse zbarkoi në zyrën e Altin Dumanit: Çështje të bujshme që janë hapur dhe nuk mbaron këtu

SPAK ngre stekën/ Ambasadorja e BE zbulon arsyen e fortë përse
x
BREAKING NEWS

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar? Ambasadorja Hohmann zbardh të vërtetën

A po përgatiten sanksione nga BE për zyrtarët e korruptuar?
x
BREAKING NEWS

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare", Salianji: Edi Rama sot minimalisht duhet të dorëhiqet

"McGonigal ishte ortak me 25% te një kompani shqiptare",
x

Gossip

Ndeshja me Serbinë, zotohet reperi shqiptar dhe bën deklaratën e fortë: S’do të këndoj më në Zvicër nëse...

Ndeshja me Serbinë, zotohet reperi shqiptar dhe bën deklaratën e

Reperi i njohur shqiptar, Gashi, shumë i suksesshëm në SHBA është zotuar se nëse sonte Zvicra humb përballë Serbisë nuk do të mbajë më koncerte atje. Ai do të mbajë një koncert të shtunën në Zvicër dhe shprehet se nëse nuk del fituese, do të jetë i fundit për të në këtë shtet.

Ndeshja me Serbinë, zotohet reperi shqiptar dhe bën deklaratën e

Nëse Zvicra humb ndeshjen sot…jo vetëm që do të qaj por të shtunën do të jetë koncerti im i fundit në Zvicër përgjithmonë.”, ka shkruar ai. Më pas, reperi shprehet se ka marrë shumë komente të tipit “shpresoj që të humbë në mënyrë që të mos shkojë më atje për të kënduar”.

Ndeshja me Serbinë, zotohet reperi shqiptar dhe bën deklaratën e

Ndeshja me Serbinë, zotohet reperi shqiptar dhe bën deklaratën e