BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x
BREAKING NEWS

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, Dodik kërkon të instalojë në Ballkan skemën që po përdor Vladimir Putini në Ukrainë

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta
x
BREAKING NEWS

Shpërthimet në gazsellës alarmojnë NATO, blindohet Norvegjia me trupa ushtarake

Shpërthimet në gazsellës alarmojnë NATO, blindohet Norvegjia
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e vështira për Serbinë, nis plani gjerman për të ndryshuar politikën me “dy karrige” të Vuçiçit, këshilltari i Scholz “zbarkon” në rajon, del jashtë loje dhe “Ballkani i Hapur”

Fillojnë ditët e vështira për Serbinë, nis plani
x
BREAKING NEWS

Putin mund të sulmojë kabllot nënujore të internetit, ja pika ku mund të shpërthejë “Lufta e Tretë Botërore” që do të përfshijë Rusinë dhe NATO

Putin mund të sulmojë kabllot nënujore të internetit, ja
x
BREAKING NEWS

Bota nën alarm, Putin hap rrugën për përdorimin e armëve bërthamore, shpall zyrtarisht aneksimin e 4 rajoneve të pavarura të Ukrainës, SHBA e paralajmëron për pasoja katastrofike

Bota nën alarm, Putin hap rrugën për përdorimin e
x

Gossip

Ndodh edhe kështu/ Këngëtarja e njohur shqiptare ndërpret koncertin dhe i bën surprizën e papritur Butrinit Imerit (FOTO)

Ndodh edhe kështu/ Këngëtarja e njohur shqiptare ndërpret

Tayna dhe Butrint Imeri janë dy ndër këngëtarët më në zë të momentit. Ata kanë publikuar një bashkëpunim së bashku me Mozzik që ka marrë miliona klikime në Youtube.

Mirëpo së fundmi Tayna dhe Butrint kanë qenë së bashku në të njëjtin koncert.

Një e papritur ka ndodhur në skenë, ku Tayna ka ndërprerë koncertin. Ajo ka thënë se i ka bërë një dhuratë mikut të tij, Butrintit.

Ajo thekson se i ka blerë një palë syze pasi ia kishte thyer në një prej koncerteve në Zvicër.

Ndodh edhe kështu/ Këngëtarja e njohur shqiptare ndërpret

“Veç pak se kam një surprizë për Butrintin. Pasi ia kam thyer syzet në një festival në Zvicër ia kam blerë një palë tjetër”, thotë ajo.

Ndodh edhe kështu/ Këngëtarja e njohur shqiptare ndërpret

“Tayna faleminderit, e kujdesshme je”, ka shkruar Butrinti teksa ka publikuar videon.

Sa i takon reperes, ajo u kap ‘mat’ me një djalë së fundmi, ku dyshohet se është i dashuri i saj.

Më herët, gjatë intervistave Tayna është deklaruar single.

Në rubrikën “50 pyetjet” e emisionit Prive, reperja ka rrëfyer se vitin e kaluar ka pasur probleme shëndetësore, mirëpo shtoi se nuk ka pasur ndonjë ngjarje të keqe për fat të mirë.

“Fatmirësisht nuk është se kam pasur ndonjë ngjarje të keqe, kam qenë shumë me fat gjithmonë, por pika më e ulët ishte vitin e kaluar sepse kam pasur probleme personale shëndetësore”, theksoi Tayna.

Ndodh edhe kështu/ Këngëtarja e njohur shqiptare ndërpret