BREAKING NEWS

“Vangjush Dako ishte lidhje direkte e Ramës”/ Artan Hoxha zbardh detaje të reja nga arrestimi i ish-kryebashkiakut të Durrësit: Janë bërë tentativa që...

“Vangjush Dako ishte lidhje direkte e Ramës”/ Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

“Fletë-arresti për Dakon u pre të premten”, Artan Hoxha zbulon detaje të reja: Ja pse nuk u zbatua menjëherë urdhri i SPAK

“Fletë-arresti për Dakon u pre të premten”, Artan
x
BREAKING NEWS

Plagosi bashkëshorten në Korçë, vetëdorëzohet autori

Plagosi bashkëshorten në Korçë, vetëdorëzohet
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama takim me ambasadoren Yuri Kim pas arrestimi i Dakos nga SPAK (Detajet)

Kryeministri Rama takim me ambasadoren Yuri Kim pas arrestimi i Dakos nga SPAK
x
BREAKING NEWS

“Është i gatshëm të ballafaqohet me drejtësinë”/ Avokati zbulon ku ndodhej Vangjush Dako në momentin që doli urdhër-arresti

“Është i gatshëm të ballafaqohet me
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, analisti i njohur zbulon skenarin: Një situatë e tillë i intereson kryeministrit apo po detyrohet...

Arrestimi i Vangjush Dakos, analisti i njohur zbulon skenarin: Një
x
BREAKING NEWS

“SPAK nën trysnin e ndërkombëtarëve”/ Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon avokati i tij: Ja për çfarë akuzohet

“SPAK nën trysnin e ndërkombëtarëve”/ Arrestimi
x
BREAKING NEWS

Avokati Hazizaj zbardh detaje nga arrestimi i Vangjush Dakos me urdhër të SPAK: Masa e sigurimit me burg nuk është e duhura, ja çfarë rrezikon ish-kryebashkiaku

Avokati Hazizaj zbardh detaje nga arrestimi i Vangjush Dakos me urdhër
x

Gossip

“Ndihem e sigurt në një vend ku nuk ka shqipe”, Nita "shpërthen" sërish ndaj deklaratës së Zhakut

“Ndihem e sigurt në një vend ku nuk ka shqipe”, Nita

Ish-opinionistja e “Big Brother Vip”, Zhaklin Lekatari teksa ndodhej në Serbi bëri një postim në rrjetet sociale, ku u shpreh se ‘ndihem e sigurt në një vend ku nuk ka shqipe’.

Këngëtarja Nita Latifi e ftuar në emisionin “Naten me Aulonën”, u shpreh se postimi i Zhaklinës kishte qëllim për t’i provokuar. Ajo u shpreh se deklarata e ish-opinionistes e bëri të ndihej shumë keq.

“Postimi i Zhakut me atë foton në Beograd, flamuri i Serbisë dhe komenti i tillë më bëri të ndjehem shumë keq. Komentin që pash që kishte shkruar poshtë se po ndihem e sigurt në një vend ku nuk ka shqipe.

Shumë njerëz ma kanë dërguar atë foto edhe nuk po them që arsyeja që e bëra ishte që më kanë shkruar njerëzit. Unë e pashë atë foto dhe u ndjeva keq. Unë e ndjeva të nevojshme që ta bëja një postim të tillë.  Po mendoj që ka qenë e gabuar nga ana e Zhakut ta bëjë një postim të tillë.

Zhaku e di që një postim i tillë neve na lëndon. Po e shikoj pak si provokim apo si ngacmim. Ajo njihet pak si karakter ngacmues dhe shumë i fortë. Zhaku duhej ta dinte që një postim i tillë nuk është i bukur, ishte dashur që ta dinte që neve nuk na bën të ndihemi mirë.”- tha Nita.