Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të reja! Kryeministri Rama paralajmëron valë shkarkimesh: Ja kush do largohet nga detyra

Priten zhvillime të reja! Kryeministri Rama paralajmëron valë
x

Gossip

“Ndihem e vrarë shpirtërisht”, aktorja e njohur shqiptare me shenja të djegurash në trup (Foto)

“Ndihem e vrarë shpirtërisht”, aktorja e njohur shqiptare

“Përveç dhimbjes fizike ndihem e vrarë shpirtërisht nga pakujdesia që kam si njeri. Për pak ishte bërë një A. Kjo është pasojë e pjastrës së djeshme,” ky është postimi i aktores Ana Lika bashkëngjitur fotos së publikuar në profilin e saj në rrjete sociale.

“Ndihem e vrarë shpirtërisht”, aktorja e njohur shqiptare

Aktorja, Ana Lika tregon se nga pakujdesia e saj, është djegur dy herë. Ajo ka treguar shenjat e shkaktuara nga djegia, teksa shpjegon se gjithçka ndodhi si pasojë e pjastrës.

“Ndihem e vrarë shpirtërisht”, aktorja e njohur shqiptare

Aktorja ka qenë duke krehur flokët me pjastër, dhe nga shpejtësia ka bërë dy shenja në lëkurë.

“Ndihem e vrarë shpirtërisht”, aktorja e njohur shqiptare

“Ndihem e vrarë shpirtërisht”, aktorja e njohur shqiptare

Më të lexuarat