BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Këshillit Kombëtar, zbardhet dokumenti, ja si do të organizohen primaret në PD

Mbledhja e Këshillit Kombëtar, zbardhet dokumenti, ja si do të
x
BREAKING NEWS

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar

Çaj kamomili dhe livandë, kura e gjumit të patrazuar
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por unë të vras me gurë”, Lorenc Vangjeli: Nën maskat e policëve, portreti i çdo shqiptari mosmirënjohës

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por
x
BREAKING NEWS

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja
x
BREAKING NEWS

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”, Artan Hoxha ngre shqetësimin e madh për Shkodrën: Nuk është vetëm krimi!

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”,
x
BREAKING NEWS

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA përfundon në SPAK

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA
x
BREAKING NEWS

Skema e njëjtë e Ilir Metajt, si po kërkon të shpëtojë nga dosja e spiunit, njësoj siç ia hodhi paq me videon me zë dhe figurë të Dritan Priftit, ja prapaskenat

Skema e njëjtë e Ilir Metajt, si po kërkon të
x

Gossip

"Ndihmë më ndihmoni, ky ka ardhur me njerëzit e tij"/ Yll Limani merret peng…

"Ndihmë më ndihmoni, ky ka ardhur me njerëzit e tij"/

Ylli Limani përveçse një nga artistët më të komentuar të momentit njihet dhe për batutat e tij. Por së fundmi duket se i ka ndodhur e një situatë jo fort e zakonshme.

Pas një prej mbrëmjeve të tij koncertore në Kosovë Yllin e kanë marrë “peng” dhe është pikërisht një prej kolegëve të tij. Ai që shihet në makinë është reperi i njohur Don Xhon që siç thotë Ylli e ka marrë “peng”.

"Ndihmë më ndihmoni, ky ka ardhur me njerëzit e tij"/

“Pas koncertit sonte, ky ka ardh me njerëzit e tij dhe më ka marrë, mund të them peng. Momentalisht jam në Drenicë.Ndihmë, më ndihmoni”, ka thënë Ylli në Instagramin e tij.

https://www.instagram.com/stories/ylllimani/2902904699938727291/?hl=en

Mesa duket të dy artistët do të na surprizojnë së shpejti me një këngë dhe ne sigurisht që jemi kuriozë se si do të jetë ajo.