BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Gossip

Ndizet rrjeti/ Xhensila Myrtezaj shfaqet shumë e nxehtë në fotot e fundit, tregon linjat perfekte dhe shkruan: Lërë diellin të ndriçoj

Ndizet rrjeti/ Xhensila Myrtezaj shfaqet shumë e nxehtë në fotot

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj i ka surprizuar të gjithë me fotot e publikuara pak më parë në Instagram.

Ndizet rrjeti/ Xhensila Myrtezaj shfaqet shumë e nxehtë në fotot

Ajo shfaqet me bikini dhe bien në sy linjat perfekte trupore të palestruara. Ndonëse është nënë e një vajze, Xhensila duket shumë “e nxehtë” dhe vëmendje tërheqin muskujt e barkut.

Këngëtarja nuk ka nguruar të ndajë edhe një foto me bashkëshortin, Besin, ku shfaqen shumë pasionantë duke u parë sy më sy.

Ndizet rrjeti/ Xhensila Myrtezaj shfaqet shumë e nxehtë në fotot

“Lëre diellin të ndriçojë në shpirtin tënd”, ka shkruar Xhensila krahas fotove.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Më të lexuarat