BREAKING NEWS

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca është e lëkundur

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca
x

Gossip

Ndizet sherri/ Ami e sulmoi pas përplasjes me Ermalin, vjen përgjigjja e menjëhershme e Bes Kallakut

Ndizet sherri/ Ami e sulmoi pas përplasjes me Ermalin, vjen përgjigjja

Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku prej disa ditësh po përplasen virtualisht me njëri-tjetrin, pas deklaratës së Besit në emisionin “Shuko kush Luan”.

‘Unë jam komedian, ai është biznesmen’, tha Besi disa ditë më parë që ngjalli reagimin e ashpër të Ermalit, madje sot në krah i doli edhe Ami e cila me krenari e quante një biznesmen të suksesshëm bashkëshortin e saj.

Pas video-mesazhit të Amit duket se ka ardhur edhe reagimi i parë i Bes Kallakut.

 “Nuk është ajo që ju ndodh, por ajo që ndodh me ju që bën ndryshimin,”– shkruan Bes Kallaku.

Ndizet sherri/ Ami e sulmoi pas përplasjes me Ermalin, vjen përgjigjja

Më të lexuarat