BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Gossip

Ndjehet e vetmuar? Pasi bëri bujë në të gjitha mediat, reagon e revoltuar Arbana Osmani  

Ndjehet e vetmuar? Pasi bëri bujë në të gjitha mediat,

Moderatorja Arbana Osmani është shumë e komentuar në mediat rozë. Së fundi moderatorja kishte publikuar një frazë në Instastoryn e saj në të cilën shkruhej: “Psikologjia thotë se personi që përpiqet të bëjë këdo të lumtur, përfundon duke u ndjerë më i vetmuari.”

Kjo frazë u komentua në disa media dhe duket se Arbanës nuk i ka pëlqyer aspak se si është trajtuar dhe ka bërë një reagim sërish nëpërmjet një postimi duke shkruar: Nga seria ”budallallëku nuk ka brirë”, duke lënë të nënkuptohet se ajo ka qenë thjesht një shprehje që i ka pëlqyer dhe ka menduar ta ndajë me ndjekësit e saj.

Ndjehet e vetmuar? Pasi bëri bujë në të gjitha mediat,