Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ndjekësi e ‘gozhdon’ me pyetjen për gjoksin, reagimin i Jonida Shehut është epik: Do filloj të vras…!(Foto)

Postuar: 17/09/2019 - 10:37

Moderatorja, Jonida Shehu së shpejti fillon sezonin e ri televiziv dhe ka vendosur të kurojë fizikun e saj. Ndërsa ekspozon flokët plot shkëlqim pas trajtimit dhe pozon e buzëqeshur, ndjekësi i vë në pah gjoksin e vogël.

“Rikthimi ne pune pas pushimeve ka edhe kenaqesite e veta. Flokët psh me zor po prisnin te prekeshin..”- shkruan Jonida Shehu.

Ndërsa i komenton një ndjekës: “Ok për flokun e kuptuam, po për gjoksin drras ç’a do bësh ti”.

Jonida Shehu nuk duket sikur është mërzitur me komentin dhe i ka kthyer menjëherë përgjigje: “Do filloj të vras mendjen tani. Më fute në mendime”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/10/2019 - 18:07

Këngëtarit Ergi Dini është ndarë ka jeta para dy vitesh duke lënë pas një dhimbje të madhe e sidomos për motrën e tij Barbanën.

Postuar: 14/10/2019 - 17:29

Këngëtarja koreane e popit, Sulli ka vdekur në moshën 25 vjeçare.

Postuar: 14/10/2019 - 16:49

Kryeministri, Edi Rama së fundmi është angazhuar në filmin “I Love Tropoja” ku shfaqe

Postuar: 14/10/2019 - 14:56

Megjithëse numëron rreth 35 milionë fansa në Instagram, një numër që është rritur shumë shpejt, D

Postuar: 14/10/2019 - 14:56

Ermal Mamaqi na ka treguar s se filmi i tij i ri ‘I love Tropoja’ është gati dhe shum

Postuar: 14/10/2019 - 14:12

Përmes një postimi në Facebook kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli na solli disa pamje mbreslënëse nga

Postuar: 14/10/2019 - 13:17

Meghan Markle ka vënë në rrezik jetën e shoqërueseve të saja të vogla gjatë dasmës së saj.